Nowa marka e-papierosów na rynku

Na polskim rynku debiutuje nowa marka e-papierosów – VILT.  Jej produkty będą dostępne w lokalnych, osiedlowych sieciach sprzedaży oraz na stacjach benzynowych.

liquidy

Sztandarowymi produktami marki są zestawy e-papierosów Vilt GO! oraz Vilt Basic. Ich produkcja skoncentrowana jest na najwyższej jakości wykonania, przy użyciu najnowszych dostępnych technologii. Wizualnie i funkcjonalnie Vilt celuje w półkę premium. Bardzo mocną stroną marki są również liquidy, produkowane w Polsce, z użyciem certyfikowanych europejskich składników. Gwarantuje to nie tylko bardzo pozytywne walory smakowe i użytkowe, lecz przede wszystkim pewność stosowanych komponentów i procedur produkcyjnych.

Produkty Vilt będzie można zakupić w lokalnych sieciach sprzedaży. Jest to duże udogodnienie, ponieważ do tej pory zestawy i akcesoria dostępne były głównie w galeriach handlowych. Działania sprzedażowe wspiera komunikacja PR oraz uruchomienie fanpage’a na portalu Facebook, na którym dostępne są najnowsze informacje z życia marki: www.facebook.com/viltbynight

 

***

Vilt to nowo powstała, polska marka elektronicznych papierosów. W swojej ofercie posiada najwyższej jakości zestawy e-papierosów oraz produkowanych w Polsce liquidów. Produkty marki dostępne są w lokalnych sieciach sprzedaży. Strona internetowa: www.vilt.pl

Author: admin

Share This Post On

2 komentarze

  1. Dobra robota – zupełnie inna fajka niż ta, która miałem dotychczas – lżejsza, łatwiej się ją trzyma, ma wskaźnik zużycia liquidu, ogólnie – bardzo fajna zmiana. Nie wiem czy się do tego przekonam, ale testuję smakowe liquidy – całe życie jechałem na klasycznych. Powiem tak – dziwnie. A wy się przekonaliście?

    Post a Reply
  2. Na mnie też zrobiło to spore wrażenie – lepszy papieros od tych, które miałem, palenie bardzo przyjemne, ogólnie raczej całość zdecydowanie na plus, tym bardziej patrząc na to, jaką mają jakość liquidów.

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *