Praca zdalna w miniCRM.pl

Praca zdalna w Ageno.pl to nie praca wirtualna, z nosem przyklejonym do monitora komputera i w całkowitym odosobnieniu!

Choć, faktycznie, w miniCRM-ie porozumiewamy się za pomocą internetowych narzędzi komunikacyjnych, to jednak nie sposób powiedzieć tego, że stronimy od ludzi i mamy aspołeczne skłonności. Nasza praca opiera się przecież na utrzymywaniu relacji z klientami i to nie tylko z Polski, ale również z całego świata.

zdalna-praca-crm

Cotygodniowe spotkania, czyli „burza mózgów”

Aby jednak uchronić się przed choćby cieniem samotnictwa mniej więcej raz w tygodniu organizujemy w naszym biurze spotkania. Każdy streszcza podczas nich to, nad czym w tym momencie pracuje, co udało mu się sfinalizować i jakie działanie planuje w najbliższym czasie rozpocząć. Spotkania takie to dobra okazja, aby porozmawiać na żywo, przydzielić ważniejsze zadania i zastanowić się wspólnie nad wynikłymi trudnościami. Wiadomo, że nie wszystko można opisać w komunikatorze, a jeśli nawet to i tak nie zawsze zostanie się dobrze zrozumiałym. Cotygodniowe spotkania wystarczają, aby rozwiązać wszystkie palące problemy i znowu wrócić do dalszej pracy. Takie regularne odprawy, jeśli tak można nazwać te spotkania, to również szansa na zacieśnienie firmowych relacji.

Ten artykuł, przygotowywałem w oparciu o nasze wcześniejsze publikacje, które możesz znaleźć na minifirmy.pl oraz deda.pl.

O naszych firmowych relacjach w @miniCRM opowiem w następnym artykule z serii. Tymczasem pozdrawiam! 🙂

Author: admin

Share This Post On

1 Comment

  1. Wyjątkowo inspirujący artykuł. Dzięki, że taki artykuł napisałeś. Ja kocham epracę.

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *